Praca

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem i wejściem na polski rynek poszukujemy doświadczonych osób do pracy na stanowiska:

Doradca techniczno - handlowy

Opis stanowiska:

• doradztwo techniczne u klienta (praca w terenie oraz w trybie Home Office)
• utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
• przygotowywanie ofert cenowych i nadzorowanie procesu realizacji zamówień
• pozyskiwanie nowych klientów
• realizacja planów sprzedaży

Wymagania:

• znajomość procesów technologicznych w obróbce drewna lub materiałów drewnopochodnych
• mile widziane doświadczenie w branży narzędziowej (gwarantujemy dyskrecję)
• wykształcenie minimum średnie techniczne (mile widziana Technologia Drewna)
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i budowania długoterminowych relacji z klientami
• uczciwość i zaangażowanie w pracę
• komunikatywność i wysoka kultura osobista
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja od osiąganych wyników
• możliwość realizacji ciekawych projektów
• realny wpływ na rozwój firmy
• niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: backoffice.pl@frezite.com

Uprzejmie informujemy, iż kontaktować będziemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)